ANNAME TEADA, ET UUTE LASTE HARJUTAMINE MEIE LASTEHOIUS KÄIB TAVAVIISI - alguses on lapse turvatunde ja närvisüsteemi hoidmine esmatähtis. Võtame vastu ainult terveid lapsi, ka lapsevanem peab olema terve. KUNSTIPÕNNID on armas ja sõbralik päevahoid lastele vanuses 1,5-7 aastat. Oleme oma väikesearvuliste rühmadega loonud parimad tingimused sinu lapse arengu toetamiseks. Meie päevahoid toimib täpselt samamoodi nagu tavaline lasteaed, aga meil on paremad võimalused pühendamaks igale lapsele märksa rohkem isiklikku tähelepanu, nendega vestelda ja aidata neil avastada maailma.

Me viime läbi tunde ja loometegevusi vastavalt lapse vanusele, hõlmates liikumist, kuulamist, vaatlemist, uurimist, kõnelemist, muusikat, käsitööd ja palju muud.
Meie LASTEHOIU peamiseks omapäraks ongi väikesed, hubased ja kodused rühmad, kus lapsehoidjad tegelevad iga lapsega individuaalselt. Meie lapsehoidjad on väga sõbralikud ning  kõigil on läbitud vajalikud koolitused ning olemas kutsetunnistus.

Asume kahel aadressil:
Pikk 64, mis mahutab kokku 34 last  
Anne 53a, mis mahutab kokku 42 last

LASTEHOID ON AVATUD 7.45-17.45

Lapsevanem peab täitma ARNOs oma lapse kohta eralastehoiu taotluse (vastav nupp lapse juures) analoogselt munitsipaallasteaedade ja -hoidudega.

E-keskkond ARNO on leitav:

www.tartu.ee/arno

 

Kuna ARNO ei näita meie hoiu hetke olukorda vabanevate kohtade suhtes - siis võtke julgesti ühendust ning leiame koos kõigile sobiva lahenduse.