Tiina (juhataja ja asendus lapsehoidja) - olen loominguline inimene ning mulle väga meeldivad lapsed. Lastehoiuga alustasin kunagi oma väikese tütre pärast ning aastaid hiljem käis mu oma hoius ka minu teine tütar. Olen lõpetanud Tartu Kõrgema Kunstikooli, ilmselt sealt on tulnud ka minu loovtegevuse suund, mida tahaks anda edasi ka pisikestele põnnidele. Mulle on väga oluline, et lapsed oleksid hoius ilma nutu ja pisarateta, selleks olen ennast koolitanud, ning püüan just seda igale lapsele ka pakkuda.  Minu kõige suurem soov on, et hoius käivate laste rõõmukilked kõlavad terves meie majas. Samuti pean oluliseks koostööd koduga, oleme sõbrad kogu perega, mitte ainult lastega. Endal kodus kasvamas ja maailma avastamas kaks tütart.

Pesapõnnide lapsehoidjad:

Anne - Mai - Olen lõpetanud lapsehoidja koolituse. Lastega saan kiiresti kontakti, olles ise rõõmus, sõbralik, hooliv ja rahulik. Olen loominguline ja mulle meeldib lastega laulda ning erinevatest asjadest/vahenditest meisterdada. Mulle meeldib tegeleda spordiga, mida olen põhimõtteliselt teinud terve oma elu. Hetkel tegelen kahe alaga pikamaa jooks ja taipoksiga. Samuti olne tihedalt seotud kaitseväega.

Heie - Olen lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli, omandades Lapsehoidja kutse 4. taseme. Pean tähtsaks elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Samuti õpetavad lapsed meile koguaeg midagi uut. Töötamine lastega on väga huvitav ja iga päev on ainulaadne. Olulisel kohal on minu arvates turvalise kasvukeskkonna tagamine, laste arengu igapäevane toetamine ja silmaringi avardamine. Ise olen kahe poja ema( suurem on juba täiskasvanu). Hobidest olen tegelenud käsitööga. Mulle meeldib võimalikult palju looduses olla ja aias tegutseda.

Pisipõnnide lapsehoidjad:

Maris - Olen lõpetanud Reisikorralduse eriala Eesti Hotelli ja turismikõrgkoolis, kuid peale lapse sündi soovisin end suunata hoopis rohkem lastemaailma. Läbisin lapsehoidja koolituse 4. taseme ja asusin 2014 aastal Kunstipõnnides lapsehoidjana tööle. Nüüdseks on tütar 1. klassis ja 2 aastane poeg alustas teed lasteaias. Olen sõbralik, kohusetundlik ja pigem leebem inimene, kuid suudan panna lapsed end kuulama. Mulle meeldib minu töö ja mis saab parem ollagi, kui päev läbi mängida ja anda edasi tarkuseteri pisikestele.

Anita

Meie SOS lapsehoidjad

Mari-Liis - Juba aastaid tagasi, kui veel ise liivakastis mängisin ja lasteaia rõõme nautisin, unistasin et saaksin olla ise lasteaias abiõpetaja. Mulle on alati meeldinud väikesed lapsed, mulle meeldib nende asjalikkus, uudisimelikkus ja nende soov kõike oma käega järele katsuda/katsetada.
Tihtipeale, kui keegi pakub oma pisikest minu hoolealla tuua ei suuda ma ei öelda. Lastel on alati tegevust, neil on põnev ja nende rõõmsad pilgud toovad ka kõige sombusemasse päeva päikese. Lapsed on minu nõrkus, mida ma naudin.