Tiina (juhataja ja asendus lapsehoidja) - olen loominguline inimene ning mulle väga meeldivad lapsed. Lastehoiuga alustasin kunagi oma väikese tütre pärast ning aastaid hiljem käis mu oma hoius ka minu teine tütar. Olen lõpetanud Tartu Kõrgema Kunstikooli, ilmselt sealt on tulnud ka minu loovtegevuse suund, mida tahaks anda edasi ka pisikestele põnnidele. Mulle on väga oluline, et lapsed oleksid hoius ilma nutu ja pisarateta, selleks olen ennast koolitanud, ning püüan just seda igale lapsele ka pakkuda.  Minu kõige suurem soov on, et hoius käivate laste rõõmukilked kõlavad terves meie majas. Samuti pean oluliseks koostööd koduga, oleme sõbrad kogu perega, mitte ainult lastega. Endal kodus kasvamas ja maailma avastamas kaks tütart. 

Anne - Mai -  Olen lõpetanud lapsehoidja koolituse. Lastega saan kiiresti kontakti. Olen ise rõõmus, sõbralik, hooliv ja rahulik. Olen loominguline ja mulle meeldib lastega laulda ning erinevatest asjadest/vahenditest meisterdada. Mulle meeldib tegeleda spordiga, mida olen põhimõtteliselt terve oma elu teinud. Hetkel tegelen kahe alaga - taipoks ja pikamaajooks.
Heie -  Olen lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli, omandades Lapsehoidja kutse 4 taseme. Pean tähtsaks elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Samuti õpetavad lapsed meile koguaeg midagi uut, töötamine lastega on väga huvitav ja iga päev on ainulaadne. Olulisel kohal on minu arvates turvalise kasvukeskkonna tagamine, laste arengu igapäevane toetamine ja silmaringi avardamine.
Ise olen kahe poja ema.  Hobidest olen tegelenud käsitööga ning mulle  meeldib võimalikult palju olla looduses ja tegutseda aias.
Anita
Maris