Kunstipõnnide juhataja Tiina 
Olen loominguline inimene ning mulle väga meeldivad lapsed. Lastehoiuga alustasin kunagi oma väikese tütre pärast ning aastaid hiljem käis mu oma hoius ka minu teine tütar. Olen terve elu käinud erinevates kunstikoolides, ilmselt sealt on tulnud ka minu loovtegevuse suund, mida tahaks anda edasi ka pisikestele põnnidele. Mulle on väga oluline, et lapsed oleksid hoius ilma nutu ja pisarateta, selleks olen ennast koolitanud, ning püüan just seda igale lapsele ka pakkuda.  Minu kõige suurem soov on, et hoius käivate laste rõõmukilked kõlavad terves meie majas. Samuti pean oluliseks koostööd koduga, oleme sõbrad kogu perega, mitte ainult lastega.
Endal kodus kasvamas ja maailma avastamas kaks tütart.

Meie õpetajad: 
Pesapõnnid:

Helena
 
Pean väga oluliseks lapse ea kohast arengut. Mulle meeldib koos lastega põnevaid tegevusi läbi viia ning nendega mängida. Saan lastega kiiresti kontakti ning pean oluliseks koostööd koduga. Mulle on lapsed alati meeldinud ning ma naudin nendega töötamist. Merike 
Töö lastega on mulle väga südamelähedane. Nende siirus ja elurõõm on lihtsalt nauditav. Kõige rohkem meeldib mulle, et iga päev erineb eilsest ja homme pole see, mis oli täna. Soovin, et lapsel oleks loov ja arendavate tegevustega keskkond ning et tema päev oleks lõbus ja meeldejääv nii toas kui ka õues. Mulle meeldib näha sära laste silmis, kui nad on õppinud selgeks uue oskuse. Minu jaoks on oluline, et laps tunneks ennast märgatuna, hoituna ning naudiks mängulisust. Pean ennast usaldusväärseks, positiivseks ning hea suhtlemisoskusega inimeseks.


Pisipõnnid:

Marika 
Olen lõpetanud Tartu Kõrgema kunstikooli. Olen loominguline ja mulle meeldib lastega tegeleda, neid inspireerida, andes neile erinevaid loovaid ülesandeid. Lapsi motiveerides ja juhendades kunstiülesandeid
lahendades toetades ja kasvatades neis eneseusku. Omakorda inspireerivad lapsed oma
avatuse ja siirusega - mind inspireerib laste igapäevane areng.
Pean oluliseks lapse kasvamisel sooja ja turvalist keskkonda. Koos kodudega kasvatame
tulevasi emasid, isasid, arste, olulisi ühiskonna tegelasi.


Maris
 
Peale oma lapse sündi soovisin end suunata hoopis rohkem lastemaailma ja asusin 2014 aastal Kunstipõnnides lapsehoidjana tööle. Nüüdseks on tütar koolilaps  ja poeg käib lasteaias. Olen sõbralik, kohusetundlik ja pigem leebem inimene, kuid suudan panna lapsed end kuulama. Mulle meeldib minu töö ja mis saab parem ollagi, kui päev läbi mängida ja anda edasi tarkuseteri pisikestele.


Naerupõnnid:
Sandra
Olen pidanud end alati laste-inimeseks. Armastasin väikseid sugulasi hoida juba siis, kui olin ise alles laps. Tunnen, et lastega tegelemine ja nende õpetamine on minu kutsumus. Pean oluliseks üksteise kuulamist ja päriselt arusaamist-mõistmist. Tahan, et iga laps tunneks end hästi, turvaliselt, märgatuna ja et neid võetakse kuulda. Samuti tahan, et lastele oleks minuga koos veedetud aeg tore ja samas õpetlik.


Keity 
Olen hoidnud läbi elu sugulaste ja sõbrannade lapsi ning klappinud nendega hästi. Ennast pean sõbralikuks kuid konkreetseks inimeseks, mis aitab ka lastega töötades neile kohusetunnet õpetada. Lastega suhtlemisel pean oluliseks nende tuju rõõmsana hoidmist ja nende murede mõistmist. Soovin, et koos lastega veedetud hetked oleks neile arendavad ning õpetlikud.