Kunstipõnnide juhataja Tiina - Olen loominguline inimene ning mulle väga meeldivad lapsed. Lastehoiuga alustasin kunagi oma väikese tütre pärast ning aastaid hiljem käis mu oma hoius ka minu teine tütar. Olen terve elu käinud erinevates lunstikoolides, ilmselt sealt on tulnud ka minu loovtegevuse suund, mida tahaks anda edasi ka pisikestele põnnidele. Mulle on väga oluline, et lapsed oleksid hoius ilma nutu ja pisarateta, selleks olen ennast koolitanud, ning püüan just seda igale lapsele ka pakkuda.  Minu kõige suurem soov on, et hoius käivate laste rõõmukilked kõlavad terves meie majas. Samuti pean oluliseks koostööd koduga, oleme sõbrad kogu perega, mitte ainult lastega. Endal kodus kasvamas ja maailma avastamas kaks tütart.

Pesapõnnide õpetajad:

Ly - olen lapsi hoidnud, suunanud, nendega mänginud, müranud ja õpetanud kokku 10 aastat. Mul on olnud oma väike laste mängutuba, olen töötanud lasteaias ja pisikeses lastehoius.  Töö lastega on minu kutsumus ning mulle väga südamelähedane. Lapsed võtavad mind kiiresti omaks nagu mina neidki. Mulle meeldib lastega rääkida ja neid kuulata. Meeldib koos lastega rõõmustada ning vajadusel lohutada. Laste siiras meel, avatus ja huvi maailma vastu on imeline. Rohkem lapsemeelsust meisse kuluks igasse päeva ära :)!Helena - pean väga oluliseks lapse eakohast arengut. Mulle meeldib koos lastega põnevaid tegevusi läbi viia ning nendega mängida. Saan lastega kiiresti kontakti ning pean oluliseks koostööd koduga. Mulle on lapsed alati meeldinud ning ma naudin nendega töötamist. 


Pisipõnnide lapsehoidjad:

Maris - peale oma lapse sündi soovisin end suunata hoopis rohkem lastemaailma ja asusin 2014 aastal Kunstipõnnides lapsehoidjana tööle. Nüüdseks on tütar koolilaps  ja poeg käib lasteaias. Olen sõbralik, kohusetundlik ja pigem leebem inimene, kuid suudan panna lapsed end kuulama. Mulle meeldib minu töö ja mis saab parem ollagi, kui päev läbi mängida ja anda edasi tarkuseteri pisikestele.Cindy 
- olen rõõmsameelne ja avatud inimene. Mulle meeldivad lapsed, nendega koos olla, neid õpetada, neid suunata ja neid hoida. Olen sõbralik aga samas konkreetne, saan lastega kontakti kiiresti ning lapsehoidja töö on mulle alati meeldinud. 

Naerupõnnide lapsehoidjad:
 Gaidy -
Lastega koos tegutsemine valmistab mulle siirast rõõmu. Minu püüdlus on kinkida iga päev igale lapsele tore päev - olla hoitud, märgatud, hoolitsetud. Olen alatai lastest ümbritsetud ja minu meelest on lastega koos olla ääretult vahva. Mul on 3 last ja lasteaias olen töötanud õpetajana 11 aastat.