Tiina (juhataja ja asendus lapsehoidja) - olen loominguline inimene ning mulle väga meeldivad lapsed. Lastehoiuga alustasin kunagi oma väikese tütre pärast ning aastaid hiljem käis mu oma hoius ka minu teine tütar. Olen lõpetanud Tartu Kõrgema Kunstikooli, ilmselt sealt on tulnud ka minu loovtegevuse suund, mida tahaks anda edasi ka pisikestele põnnidele. Mulle on väga oluline, et lapsed oleksid hoius ilma nutu ja pisarateta, selleks olen ennast koolitanud, ning püüan just seda igale lapsele ka pakkuda.  Minu kõige suurem soov on, et hoius käivate laste rõõmukilked kõlavad terves meie majas. Samuti pean oluliseks koostööd koduga, oleme sõbrad kogu perega, mitte ainult lastega. Endal kodus kasvamas ja maailma avastamas kaks tütart.

Pesapõnnide lapsehoidjad:

Ly - olen lapsi hoidnud, suunanud, nendega mänginud, müranud ja õpetanud kokku 10 aastat. Mul on olnud oma väike laste mängutuba, olen töötanud lasteaias ja pisikeses lastehoius. Lisaks lapsehoidja kutse tase 4-jale olen lõpetanud ka turismikorralduse eriala ning olen õppinud ka klienditeenindust. Kuid olen ikka ja alati leidnud tee tagasi laste juurde. Töö nendega on minu kutsumus ning mulle väga südamelähedane. Lapsed võtavad mind kiiresti omaks nagu mina neidki. Mulle meeldib lastega rääkida ja neid kuulata. Meeldib koos lastega rõõmustada ning vajadusel lohutada. Laste siiras meel, avatus ja huvi maailma vastu on imeline. Rohkem lapsemeelsust meisse kuluks igasse päeva ära :)!

Triinu -  olen lõpetanud Tallinna Ülikooli lasteaiaõpetaja eriala. Olen särasilmne, empaatiline, energiline ja kohusetundlik neiu. Lastega on mul palju kogemusi nii õpetajana, hoidjana kui ka emana. Laste keskel olles pühendan oma aja ja energia just neile. Olen töötanud lapsehoidjana kümme suurepärast aastat. Lasteaiaõpetaja olen olnud neli aastat ning tihedalt kokku puutunud igas vanuses lastega. Olen andnud endast kõik, et pisikestest lastest tuleksid elurõõmsad, empaatilised, katsetamishimulised, arukad koolilapsed. Naudin väga loodust ja aktiivseid tegevusi värskes õhus. Hinge teeb soojaks pildistamine ja näitlemine; mugavusstsoonist väljumine ja uued kogemused.

Pisipõnnide lapsehoidjad:

Maris - olen lõpetanud Reisikorralduse eriala Eesti Hotelli ja turismikõrgkoolis, kuid peale lapse sündi soovisin end suunata hoopis rohkem lastemaailma. Läbisin lapsehoidja koolituse 4. taseme ja asusin 2014 aastal Kunstipõnnides lapsehoidjana tööle. Nüüdseks on tütar koolilaps  ja poeg käib lasteaias. Olen sõbralik, kohusetundlik ja pigem leebem inimene, kuid suudan panna lapsed end kuulama. Mulle meeldib minu töö ja mis saab parem ollagi, kui päev läbi mängida ja anda edasi tarkuseteri pisikestele.


Cindy 
- olen rõõmsameelne ja avatud inimene. Mulle meeldivad lapsed, nendega koos olla, neid õpetada, neid suunata ja neid hoida. Olen sõbralik aga samas konkreetne, saan lastega kontakti kiiresti ning lapsehoidja töö on mulle alati meeldinud.