Kunstipõnnide juhataja Tiina
Olen loominguline inimene ning mulle väga meeldivad lapsed. Lastehoiuga alustasin kunagi oma väikese tütre pärast ning aastaid hiljem käis mu oma hoius ka minu teine tütar. Olen käinud terve elu erinevates kunstikoolides, ilmselt sealt on tulnud ka minu loovtegevuse suund, mida tahaks anda edasi ka pisikestele põnnidele. Mulle on väga oluline, et lapsed oleksid hoius ilma nutu ja pisarateta, selleks olen ennast koolitanud, ning püüan just seda igale lapsele ka pakkuda.  Minu kõige suurem soov on, et hoius käivate laste rõõmukilked kõlavad terves meie majas. Samuti pean oluliseks koostööd koduga, oleme sõbrad kogu perega, mitte ainult lastega. 
Endal kodus kasvamas ja maailma avastamas kaks tütart.

Kunstipõnnide õpetajad:

Kätlin 
Mulle on väga oluline, et lastehoius oleks igal lapsel hea olla. Rühmas tööd tehes püüan arvestada kõigi lastega luues ühtset mõnusat harmooniat. Õpetamises pean oluliseks korda ja reziimi, mis aitab lastel tunda ennast turvaliselt. Samas soovin pakkuda lastele palju vabamängu, et nende loovus areneks. Lastega saavutan kontakti üsna kiiresti, mulle meeldin nendega koos olla ja koos maailma avastada. 

Sulvi
Tervitades last naeratusega, teha kalli või pai ja sellega pakkuda talle turvatunnet, olla väikese inimese  jaoks Tema Inimene -see on minu jaoks oluline. Leian lastega kiiresti ühise meele ja ei alahinda väikese inimese tarkust. Võin julgelt öelda ,et minu töö on ühtlasi ka minu hobi, lastega tegelemine pakub mulle suurt rõõmu.
Au on olla lapse esimeste sammude juures, teel suurde maailma ja aidata tal rahulikult ja rõõmsalt need sammukesed astuda.
Rohkelt lapsemeelsust, rõõmu-nalja, empaatiavõimet ning väikesed silmad säravad ja suu on naerul !

Piia 
Ma pean väga oluliseks, et lapse arendamine toimuks läbi mängu, sest mäng on väikese lapse töö. Pean ennast väga empaatiliseks ja avatud inimeseks. Saavutan lastega väga kergelt kontakti ning naudin lastega koos toimetamist ning vajadusel ka nende lohutamist. Minu jaoks on oluline, et lapsed tunneks end lastehoius turvaliselt ja hoitult.
Jane
Lapse loovuse ja omapärase mõttemaailma toetamine ning innustamine on minu jaoks üks hea kasvatuse alustalasid. Järgin seda, nii oma last kasvatades, kui ka teiste perede lapsi suunates ja abistades. Saavutan hea kontakti lapsega üpris kiirelt just seeläbi, et püüan vestluse ja/või tegevuse suunata just sinna valdkonda, mis paistab last kõnetavat. Kunstidest olen üpris tugevalt seotud muusikaga. Enamuse lapsepõlve vabast ajast veetsin muusikakoolis, õppides tšellot. Ütleks, et ka muusika on eneseväljendamiseks üpris hea keel. Ka Kunstipõnnide lastehoius tahaksin lapsed muusikale natuke lähemale viia.


Helen


Ave
Koos tegemised lastega on mind köitnud pikemat aega. Juba varasemalt olen hoidnud ja kasvatanud lähisugulaste lapsi, kellega on ka praegu hea ja hooliv side. Olen kohusetundlik, sõbralik ja usaldusväärne. Soovin lastele edasi anda loovust, heasüdamlikkust ja hoolivust, mida iga laps meie toredas lapsehoius kindlasti vajab.