Kunstipõnnide juhataja Tiina
Olen loominguline inimene ning mulle väga meeldivad lapsed. Lastehoiuga alustasin kunagi oma väikese tütre pärast ning aastaid hiljem käis mu oma hoius ka minu teine tütar. Olen käinud terve elu erinevates kunstikoolides, ilmselt sealt on tulnud ka minu loovtegevuse suund, mida tahaks anda edasi ka pisikestele põnnidele. Mulle on väga oluline, et lapsed oleksid hoius ilma nutu ja pisarateta, selleks olen ennast koolitanud, ning püüan just seda igale lapsele ka pakkuda.  Minu kõige suurem soov on, et hoius käivate laste rõõmukilked kõlavad terves meie majas. Samuti pean oluliseks koostööd koduga, oleme sõbrad kogu perega, mitte ainult lastega. 
Endal kodus kasvamas ja maailma avastamas kaks tütart.

Kunstipõnnide õpetajad:

Piia
 
Ma pean väga oluliseks, et lapse arendamine toimuks läbi mängu, sest mäng on väikese lapse töö. Pean ennast väga empaatiliseks ja avatud inimeseks. Saavutan lastega väga kergelt kontakti ning naudin lastega koos toimetamist ning vajadusel ka nende lohutamist. Minu jaoks on oluline, et lapsed tunneks end lastehoius turvaliselt ja hoitult.Sulvi
Tervitades last naeratusega, teha kalli või pai ja sellega pakkuda talle turvatunnet, olla väikese inimese  jaoks Tema Inimene -see on minu jaoks oluline. Leian lastega kiiresti ühise meele ja ei alahinda väikese inimese tarkust. Võin julgelt öelda ,et minu töö on ühtlasi ka minu hobi, lastega tegelemine pakub mulle suurt rõõmu.
Au on olla lapse esimeste sammude juures, teel suurde maailma ja aidata tal rahulikult ja rõõmsalt need sammukesed astuda.
Rohkelt lapsemeelsust, rõõmu-nalja, empaatiavõimet ning väikesed silmad säravad ja suu on naerul !


Kunstipõnnide lapsehoidjad:


Jane
Lapse loovuse ja omapärase mõttemaailma toetamine ning innustamine on minu jaoks üks hea kasvatuse alustalasid. Järgin seda, nii oma last kasvatades, kui ka teiste perede lapsi suunates ja abistades. Saavutan hea kontakti lapsega üpris kiirelt just seeläbi, et püüan vestluse ja/või tegevuse suunata just sinna valdkonda, mis paistab last kõnetavat. Kunstidest olen üpris tugevalt seotud muusikaga. Enamuse lapsepõlve vabast ajast veetsin muusikakoolis, õppides tšellot. Ütleks, et ka muusika on eneseväljendamiseks üpris hea keel. Ka Kunstipõnnide lastehoius tahaksin lapsed muusikale natuke lähemale viia.Kadri
Lapsed on minu jaoks olnud alati väga kõrgel kohal. Nad on meie tulevik ning ma ei jõua ära oodata aega, mil saan hakata oma lapsi kasvatama. Aga seniks kuni mul endal neid veel pole, panustan ma meeleldi ka teiste laste turvalisse arengusse. Lastega on mul olnud alati mingi kummaliselt eriline side. Neist kiirgab palju siirust, mängulisust ja elurõõmu ning seetõttu veedan meeleldi aega laste seltskonnas. Olen alati olnud suur arengupsühholoogia huviline ning kuna lapseiga on üks olulisemaid aegu meie elus ja arengus, siis soovin teadlikult muuta oma hoolealuste lapsepõlvekogemuse võimalikult eluterveks, rõõmsaks ja positiivseks. Kunsti ja ilu loomine saadab mind pea igas eluvaldkonnas. Olen väga loominguline inimene, naudin laulmist, maalimist, kujundamist, fotograafiat, dekoreerimist, kirjutan luulet ning hoian ka kätt soojas jumestuskunstnikuna. Soovin muuta meie laste päevad mänguliselt lõbusaks, loominguliselt arendavaks ja nauditavaks.

Kätlin