Kunstipõnnide juhataja Tiina
Olen loominguline inimene ning mulle väga meeldivad lapsed. Lastehoiuga alustasin kunagi oma väikese tütre pärast ning aastaid hiljem käis mu oma hoius ka minu teine tütar. Olen käinud terve elu erinevates kunstikoolides, ilmselt sealt on tulnud ka minu loovtegevuse suund, mida tahaks anda edasi ka pisikestele põnnidele. Mulle on väga oluline, et lapsed oleksid hoius ilma nutu ja pisarateta, selleks olen ennast koolitanud, ning püüan just seda igale lapsele ka pakkuda.  Minu kõige suurem soov on, et hoius käivate laste rõõmukilked kõlavad terves meie majas. Samuti pean oluliseks koostööd koduga, oleme sõbrad kogu perega, mitte ainult lastega. 
Endal kodus kasvamas ja maailma avastamas kaks tütart.

Paipõnnide õpetajad:
Kätlin 
Mulle on väga oluline, et lastehoius oleks igal lapsel hea olla. Rühmas tööd tehes püüan arvestada kõigi lastega luues ühtset mõnusat harmooniat. Õpetamises pean oluliseks korda ja reziimi, mis aitab lastel tunda ennast turvaliselt. Samas soovin pakkuda lastele palju vabamängu, et nende loovus areneks. Lastega saavutan kontakti üsna kiiresti, mulle meeldin nendega koos olla ja koos maailma avastada. 

Sulvi
Tervitades last naeratusega, teha kalli või pai ja sellega pakkuda talle turvatunnet, olla väikese inimese  jaoks Tema Inimene -see on minu jaoks oluline. Leian lastega kiiresti ühise meele ja ei alahinda väikese inimese tarkust. Võin julgelt öelda ,et minu töö on ühtlasi ka minu hobi, lastega tegelemine pakub mulle suurt rõõmu.
Au on olla lapse esimeste sammude juures, teel suurde maailma ja aidata tal rahulikult ja rõõmsalt need sammukesed astuda.
Rohkelt lapsemeelsust, rõõmu-nalja, empaatiavõimet ning väikesed silmad säravad ja suu on naerul !

Kallipõnnide õpetajad:
Helen
Pean end hoolivaks ja südamlikuks inimeseks, kellel on väga suur armastus laste vastu. Mulle toovad rõõmu lastega mängimine ja nende arendamine. Soovin luua toetava keskkonna, kus lapsed saavad õppida ja areneda ning tunnevad end turvaliselt, julgustades neid igal sammul. Hakkasin enda pisikesi õelapsi hoidma juba väga varajases eas ning taipasin, et klapin lastega suurepäraselt. Tahan, et iga laps saaks koos minuga kogeda rõõmu nii mängimisest kui ka õppimisest ja mis peamine – et kõik lapsed oleksid hoitud.

Kadi